تحقیقات و مقالات

clomiphene citrate tablets where can i buy prednisone for dogs

تحقیقات و آثار منتشره در رابطه با کامبوچا

تا کنون تحقیقات زیادی در رابطه با کامبوجا توسط محققین علوم مختلفه در سراسر دنیا صورت گرفته که منجر به چاپ صدها مقاله و کتاب بزبانهای مختلف شده است. بعضی از این آثار در کشورهای خود بسیار مورد استقبال قرار گرفته و بعنوان پرفروش ترین کتابها شناخته شده اند، از جمله آثار گونتر فرانک آلمانی، یکی دیگر از محققین سرشناس و معروف در زمینه کامبوجا که در طی چند دهه تحقیق تعدادی اثر در این رابطه به رشته تحریر درآورده است. یکی از این آثار بین سالهای ۱۹۸۹ و ۱۹۹۵ میلادی در آلمان و آمریکا (به زبان آلمانی و انگلیسی) تحت عنوان آلمانی “Kombucha – Das Teepilz-Getrank” بعنوان پرفروش ترین کتاب (Bestseller) انتخاب گردید و تا کنون به ۳۰ زبان دنیا ترجمه شده است. تاثیر این کتاب و برپایه آن تحقیقات ثانوی محققین در آمریکا باعث توسعه تولید و فراگیر شدن آن در آمریکا از سال ۱۹۹۵ میلادی به بعد گردید.

چند کتاب نیز در این زمینه به فارسی تالیف و یا ترجمه گشته است . که فایل کتاب بیوشیمی کامبوچا بصورت pdf در لینک زیر قابل دستیابی است.

کتاب بیوشیمی کامبوچا.pdf

در کتاب بیوشیمی کامبوچا نحوه و علل بوجود آمدن این میزان مواد مفید و طبیعی بررسی شده است و نحوه تاثیرگزاری بر سلامت بدن و رفع بیماری های مختلف مورد بیان گردیده است.

کتاب دیگری به نام “کامبوچا قارچ معجزه گر” نیز به فارسی ترجمه گردیده است.

دراین کتاب نتایج تاثیر کامبوچا بر بیماری های مختلف را تشریح و نمونه های آن را در دنیا بیان نموده است که فایل الکترونیکی آن را در لینک زیر قابل مشاهده می باشد.

کتاب کامبوچا قارچ معجزه گر.pdf

در سال ۱۹۶۰ میلادی پرفسور ادوارد ستادلمن آلمانی در لیست کتابشناسی خود با موضوع کامبوجا به ۲۶۰ اثر اشاره میکند http://cialisforlife.com/latest/cialis-strips/. اما این تعداد در حال حاضر با توجه به آماری که شرکت آمازون بروی سایت خود نشان میدهد بیش از هفتصد جلد کتاب بزبانهای مختلف می باشد. به این تعداد کتاب باید مقالات و تحقیقات کثیر دیگری که در رابطه با کامبوجا در جراید کشورهای مختلف به طبع رسیده است را نیز اضافه نمود که به تعداد محدودی از آنها در طی این نوشته بعنوان منبع و ماخذ اشاره گردید.